замовити послугуread_more

Міжнародний інвестиційний арбітраж

Команда юристів Lamwell має позитивний досвід самостійного ведення міжнародного інвестиційного арбітражу в інтересах приватного інвестора проти держави за регламентом ICSID (International Center for Settlement of Investment Disputes).

Юристів Lamwell також неодноразово залучали для ведення міжнародних інвестиційних справ спільно з іноземними юридичними фірмами. У таких випадках юристи Lamwell надають комплексну підтримку іноземним колегам з питань українського матеріального та процесуального права, збору доказів, організації перекладів, підготовки свідків тощо.

Беззаперечною перевагою, яку ми можемо запропонувати Клієнту, є ефективність юридичних рішень, яка досягається завдяки широкому досвіду співпраці та особистого представництва в інвестиційному арбітражі, з однієї сторони, та гнучкій ціновій політиці – з іншої сторони.

 

замовити послугу

Міжнародний комерційний арбітраж

Ми пишаємося перемогами в багатьох справах, які наша команда супроводжувала в інтересах Клієнтів в різних арбітражних процесах. Ці перемоги були здобуті насамперед дякуючи вдалому поєднанню нашого досвіду та практики ведення бізнесу Клієнтом.

Наш досвід представництва інтересів в міжнародному комерційному арбітражі охоплює такі відомі у всьому світі арбітражні інститути як: LCIA (London Court of International Arbitration), VIAC (Vienna International Arbitral Centre), ICC (International Court of Arbitration at the International Chamber of Commerce), SCC (Arbitration Institute at the Stockholm Chamber of Commerce), Арбітражний суд при Польській торговій палаті, Swiss Chambers’ Arbitration Institution (SCAI) та багато інших.

У всіх вказаних інститутах наша команда має досвід виступів як в якості представників позивача або відповідача у арбітражному процесі, так і в якості експертів з питань теорії та практики застосування українського матеріального та процесуального права. Окремим напрямком арбітражної практики Lamwell є сировинні арбітражі за регламентами арбітражних інститутів GAFTA (Grain and Feed Trade Association) та FOSFA (Federation of Oils, Seeds and Fats Associations).

замовити послугу

Національні судові процеси

Юристи Lamwell постійно здійснюють представництво інтересів Клієнтів в національних судах України.

Господарські спори між корпораціями, сімейні спори між громадянами, корпоративні спори всередині компаній, трудові спори між працівниками та роботодавцями – всі ці спори та багато інших складають основу нашої повсякденної практики.

Ми намагаємося від самого початку розставити правильні пріоритети та сформувати алгоритм дій, підкріплений правовою позицією, що дасть у прогнозованій перспективі результат для Клієнта.

замовити послугу

Кримінальні справи (white-collar crime)

Юристи Lamwell на чолі з Андрієм Шульгою захищають приватних осіб від переслідувань з боку правоохоронних органів в межах здійснення досудового розслідування економічних злочинів (white-collar crime), а також під час розгляду таких справ у судах.

Запорукою успіху у подібних справах є побудова ефективного захисту на етапі, коли особа не має статусу підозрюваного у кримінальному процесі, так само як і ефективна реалізація наданих оновленим кримінальним процесуальним кодексом інструментів захисту. Велику увагу команда Lamwell приділяє також роботі з персоналом компанії клієнта.

 

замовити послугу

 

 

Юридичний супровід залучення кредитів від міжнародних банків

Команда Lamwell має широкий досвід співпраці з багатьма європейськими та міжнародними банками та інвестиційними фондами на предмет залучення додаткових коштів для фінансування бізнесу або для початку нового бізнесу.

Клієнти також часто довіряють нам проведення переговорів з міжнародними банками на предмет реструктуризації заборгованості клієнтів та встановлення максимально вигідних умов для обох сторін.

В результаті наших послуг Клієнти отримують гроші і можливості для бізнесу, а ми – задоволення від успішної угоди!

замовити послугу

Трудові спори

Клієнти Lamwell часто звертаються до нас із проханням розробити правильні механізми «стримувань і противаг» у внутрішній структурі роботи підприємства зі своїм персоналом таким чином, щоб мінімізувати виникнення спорів всередині компанії.

Ми з успіхом реалізуємо такі замовлення для Клієнтів і маємо сказати, що до цього часу у розроблених нами внутрішніх структурах взаємовідносин між роботодавцем та працівником конфліктів не виникало.

Також ми представляємо інтереси як роботодавців, так і найманих працівників у трудових спорах, що розглядаються в судах. Саме досвід участі у таких процесах і дає нам змогу знаходити та реалізовувати практичні інструменти ефективної взаємодії між штатом та адміністрацією підприємства. Інша важлива складова нашої роботи – це збереження конфіденційності всіх процесів Клієнта, захист персональних даних, а також боротьба з недобросовісною конкуренцією через призму ефективного захисту даних всередині компанії.

замовити послугу

Послуги

Експерти

01/ 04

01/ 04

01/ 04

01/ 04

01/ 04

01/ 04

Проекти

ВСІ ПРОЕКТИ

Заявка

Відправте
on-line заявку
на консультацію

Ви можете залишити заявку на зворотній зв’язок і ми зателефонуємо.

Дякуємо!

Ми зв’яжемось з вами
найближчим часом