замовити послугуread_more
  • Проекти
  • Lamwell вдалося зберегти право власності Клієнтів на нерухоме майно шляхом отримання заходів забезпечення позову у господарських спорах проти фінансової компанії.

Lamwell вдалося зберегти право власності Клієнтів на нерухоме майно шляхом отримання заходів забезпечення позову у господарських спорах проти фінансової компанії.

  • Національні судові процеси
  • 02 Лютого, 2021

Так, командою юристів Lamwell було підготовлено та подано до господарського суду заяви про вжиття заходів забезпечення позовів Клієнтів у низці господарських спорів проти одного й того самого відповідача. Заяви було подано з метою не допустити незаконних перереєстрацій нерухомого майна Клієнтів – української фармацевтичної компанії та декількох компаній, що належать американським інвесторам. Дані заходи забезпечення є вкрай важливими, зважаючи на те, що відповідачем у справах є недобросовісна фінансова компанія, що незаконно придбала права вимоги за низкою кредитних і іпотечних договорів і безпідставно вважає себе іпотекодержателем майна Клієнтів із наміром звернути стягнення на нього.

Однак цього їй не вдасться зробити, адже всі заяви про забезпечення були задоволені судом та передбачають заборону як самій фінансовій компанії, так і будь-яким нотаріусам та державним реєстраторам вчиняти будь-які дії, спрямовані на звернення стягнення на майно Клієнтів. Також у одній зі справ з метою не допустити затягування процесу суд заборонив відповідачу будь-яким чином відчужувати придбані ним права вимоги третім особам.

Завдяки отриманим заходам забезпечення майно Клієнтів є захищеним від незаконних посягань сумнівної фінансової компанії.

Наразі провадження у справах тривають у Господарському суді міста Києва. Юристи Lamwell представляють інтереси позивачів – української фармацевтичної компанії та американських інвесторів.

Заявка

Відправте
on-line заявку
на консультацію

Ви можете залишити заявку на зворотній зв’язок і ми зателефонуємо.

Дякуємо!

Ми зв’яжемось з вами
найближчим часом