замовити послугуread_more
  • Проекти
  • Представництво інтересів Державного підприємства оборонної галузі у Арбітражному суді при Польській торговій палаті у спорі з польським постачальником військових комплектуючих.

Представництво інтересів Державного підприємства оборонної галузі у Арбітражному суді при Польській торговій палаті у спорі з польським постачальником військових комплектуючих.

  • Міжнародний комерційний арбітраж
  • 16 Грудня, 2020

Спір виник через затримки з поставками військових комплектуючих українському замовнику польською стороною.

Через складні формулювання контрактних положень постачальник намагався припинити поставки, зловживаючи пунктами контракту.

Юристи Lamwell розробили та реалізували юридичний механізм розірвання контракту в частині подальших поставок, стягнення штрафних санкцій та зобов’язання польської сторони допоставити комплектуючі згідно з проведеною попередньою оплатою.

В результаті шестимісячних обмінів письмовими подачами між сторонами та усних слухань, що відбулися у Варшаві, арбітражем було винесено рішення про повне задоволення позовних вимог. Цікавим було те, що в межах даної справи було допитано багатьох свідків. Місцеві юристи не залучалися. Наразі рішення виконується.

Важливо сказати про те, що в межах даної справи нашими юристами за підтримки польських колег були отримані забезпечувальні заходи в національному польському суді, а саме – арешт виготовлених, але непоставлених комплектуючих за контрактом, та приведено цей арешт до виконання. Таким чином, у реальному виконанні фінального рішення Арбітражного суду при Польській торговій палаті сумнівів немає.

Заявка

Відправте
on-line заявку
на консультацію

Ви можете залишити заявку на зворотній зв’язок і ми зателефонуємо.

Дякуємо!

Ми зв’яжемось з вами
найближчим часом